У Харкові відбувся Всеукраїнський турнірз олімпійського тхеквондо

У Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з олімпійського тхеквондо
Фото

6 квітня 2019 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності пройшов перший етап Всеукраїнського Гран-Прі «Атака» з тхеквондо ВТФ, який зібрав 560 тхеквондистів з 11 регіонів країни. За традицією медалі турніру були розіграні в п'яти вікових категоріях: юніори (спортсмени 2002-2004 років народження), кадети (2005-2007), юнаки (2008-2009), молодші юнаки (2010-2011) і діти (2012-2013).

За підсумками змагань перемогу в загальнокомандному заліку здобули спортсмени харківської КДЮСШ №2, на рахунку яких було 18 золотих, 17 срібних і 23 бронзових нагород.

Друге місце в загальнокомандному заліку посіла харківська КДЮСШ №8 (12 золотих, 5 срібних і 13 бронзових). Крім того наставник даної школи Марина Вартересьян, вихованці якої завоювали 9 золотих, 2 срібні і 3 бронзові медалі, була визнана кращим тренером першого етапу Гран-Прі «Атака».

Третє місце в загальнокомандному заліку було за київської КДЮСШ «Артем» (6 золотих, 11 срібних та 7 бронзових нагород).

Загалом спільними зусиллями тхеквондисти Харківської області завоювали на цих змаганнях 39 золотих, 36 срібних та 64 бронзові нагороди.

«В цьому році Гран-Прі«Атака»пройде в три етапи - два попередніх і фінал. Будуть також інакше нараховуватися очки визначення кращих спортсменів, а їх імена будуть озвучені на фінальному етапі. Крім того вперше для юніорів введена рейтингова система. Для кадетів вона вже існувала з минулого року. Дана рейтингова система передбачає набір очок на певних турнірах всередині країни, а також на міжнародних стартах за межами України. Тепер до складу збірної потраплять не той, хто виграв чемпіонат країни, а той, у кого більше очок по закінченню кваліфікаційного періоду. Так ось перший етап Всеукраїнського Гран-Прі «Атака» є рейтинговим турніром, і приносить спортсменам очки», - зазначив організатор турніру, старший тренер збірної України Андрій Долгополов.

Наступний етап Всеукраїнського Гран-Прі «Атака» з тхеквондовідбудеться у Харкові наприкінці жовтня.