Харків приймав матч Кубку України з футболу

7 квітня 2019 року на стадіоні «Металіст» відбувся чвертьфінальний поєдинок Кубку України з футболу між «Шахтарем» та «Динамо». Матч, який зібрав 29112 вболівальників, видався видовищним та, як і очікувалося, дуже принциповим і напруженим, адже боротьбу вели гранди українського футболу. Глядачі побачили феєрію жовтих карток – по сім у кожній команді, два вилучення та серію післяматчевих пенальті.

Першими рахунок відкрили на дев’ятій хвилині кияни, після влучного удару Дениса Гармаша. «Шахтар» відповів влучним пострілом Мораеса лише на 57-ій хвилині.

Далі напруження у матчі лише зростало. При цьому обидва автори забитих м’ячів були вилучені з поля. На 61-ій хвилині відразу дві жовтих отримав Денис Гармаш.Спочатку за фол проти Мораеса, та через декілька секунд за навмисний удар по супернику, і залишив «Динамо» у меншості. А вже на 68-ій хвилині до нього приєднався і сам Мораес, який отримав другу жовту карту.

В основний час матчу переможця команди так і не змогли визначити. Не змінився рахунок і в овертайми, хоча на 114-ій хвилині після удару Віталія Миколенко м’яч опинився у сітці воріт «Шахтаря», але арбітр гол не зарахував.

Долю цього поєдинку визначила серія пенальті, яку з рахунком 4:3 виграли «гірники». Двічі воротар «Шахтаря» Андрій Пятов виручив свою команду. Таким чином, «Шахтар» вийшов до півфіналу Кубка України, де компанію йому склали «Зоря» та дві команди з першої ліги українського чемпіонату «Дніпро-1» та ФК «Інгулець» з Кіровоградської області. Жеребкування півфіналу відбудеться 8 квітня.

В свою чергу, наступний матч на стадіоні «Металіст» відбудеться 13 квітня. В рамках 24-го туру чемпіонату України в Прем’єр-лізі «Шахтар» прийматиме луганську «Зорю».