Харківські борці успішно виступили на міжнародному турнірі в Києві

Харківські борці успішно виступили на міжнародному турнірі в КиєвіЗ 10 по 12 травня 2019 року відбувся 23-тій за рахунком Київський міжнародний турнір з боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, на якому спортсмени Харківщини здобули золоту та дві бронзові медалі. Участь в змаганнях взяли 307 спортсменів з 23 країн світу, які розіграли медалі в греко-римській, вільній та жіночій боротьбі.

В боротьбі греко-римським стилем у вазі до 87кг переможцем став харків’янин Семен Новіков. На шляху до медалі він здолав свого співвітчизника Богдана Тихомира, потім суперника з Молдови, а у фіналі представника Грузії ГураміХецуріані.

Ще один борець греко-римського стилю з Харкова Ярослав Фільчаков став бронзовим призером у вазі до 82кг. В чвертьфінал він поступився Юрію Шкрюбі з Закарпатської області, який в підсумку став переможцем турніру, а в боротьбі за бронзу здолав свого земляка харків’янина Руслана Конєва.

Також бронзову медаль даного турніру здобув в боротьбі вільним стилем Данило Картавий. В півфіналі харків’янин поступився поляку Роберту Барану, який в підсумку став срібним призером, а у схватці за третє місце переміг АндранікаГалстяна з Вірменії.