Лучники Харківщини переможно виступили на домашньому турнірі

Лучники Харківщини переможно виступили на домашньому турніріЗ 9 по 12 травня 2019 року в місті Харкові на спортивній базі СДЮСШОР «Комунар» відбулись Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Харківського міського голови»., на яких харків’яни завоювали 16 нагород, в тому числі 5 золотих.

Участь в турнірі прийняли понад 80 спортсменів з Харкова та Києва, які посперечалися за медалі в стрільбі з класичного та блочного лука в особистих змаганнях та в змаганнях змішаних команд.

В стрільбі з класичного лука господарі змагань не залишили жодного шансу суперникам та здобули 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі в особистих змаганнях як серед чоловіків так і жінок увесь п'єдестал пошани був за харківськими спортсменами. Переможцями стали ОлександрСердюк та Дар’я Павліченко, срібні медалі здобули Валерій Мамонтов та Катерина Дубровіна, які поступилися переможцям 2:6 та 0:6, відповідно. В свою чергу бронзові медалі завоювали Олександр Грекулов і Валерія Оніщук.

В змаганнях змішаних команд також усі призові місця були за харків’янами. Римма Гарамоваі Максим Колесник у фіналі 6:2 перемогли Катерину Дубровіну та Валерія Мамонтова. Третє місце посіли Валерія Оніщук і Олександр Грекулов.

В стрільбі з блочного лука на рахунку харківських спортсменів були 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.
В особистих змаганнях серед чоловіків у фіналі зустрілися харків’яни Олександр Соколов та Вадим Головко. Перемогу з рахунком 144:133 одержав Олександр Соколов. Бронзовим призером став киянин Дмитро Львовський.

В змаганнях серед жінок харків’янка ДіанаМурашко посіла друге місце, поступившись у фіналі 122:133 Анні Пархоменко з Києва. Третє місце посіла харків’янка ВіраОхотська.

В змаганнях змішаних команд в блочному луці усі призові місця були за харківськими лучниками. У фіналі Діана Мурашко та ЮрійДорошенко з рахунком 142:140 здолали Віру Охотську та Вадима Головко, а бронзові медалі вибороли Дар’я Чередниченко та Денис Хоменко.