Команда держслужбовців області – переможець турніру з футзалу

Команда держслужбовців області – переможець турніру з футзалу
Фото

7 червня 2019 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся турнір з футзалу, присвячений Дню журналіста України. Участь в змаганнях прийняли чотири команди: команда депутатів Харківської обласної ради, держслужбовців Харківської області, команда Харківської міської радита журналістів.

Згідно жеребкуванню учасники зіграли півфінальні матчі, а потім розподіли медалі.

В поєдинку за третє місце зустрілися депутати Харківської обласної ради та команда Харківської міської ради. Матч видався насиченим на голи, а перемогу з рахунком 7:1 здобула команда міської ради.

В напруженому фінальному матчі держслужбовці Харківської області одержали перемогу з рахунком 4:1 над командою журналістів. М’ячи за переможців забили Віктор Полюкович, Максим Давиденко та двічі відзначився Ігор Банніков. За журналістів влучним пострілом відмітився Ігор Тамбієв.

Під час урочистій церемонії нагородження переможців і призерів турнірупривітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вручив командам медалі та кубки, а також нагородив лауреатів обласного конкурсу серед журналістів.