Юні плавці Харківщини здобули медалі чемпіонату України

Юні плавці Харківщини здобули медалі чемпіонату УкраїниЗ 4 по 7 червня 2019 року в місті Бровари, Київська область, відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юнаків, на якому харківські спортсмени. Участь в змаганнях приймали 379 спортсменів з 23 областей країни та Києва, а за їх підсумками на рахунку збірної Харківської області були 1 золота, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Найбільшу кількість нагород здобула Марія Роман. Вона з результатом 2:36.28 перемогла на дистанції 200м батерфляєм, здобула срібну медаль на дистанції 100м батерфляєм та бронзову медаль на дистанції 400м комплексним плаванням.

Крім того разом з Дмитром Корсуном, Таїсією Андрусенкота Денисом Нікуліним посіла друге місце в змішаній комбінованій естафеті 4x100м.

В естафетах харківські плавці завоювали ще дві медалі. Дмитро Корсун, Тимофій Суровікін, НікітаЗасядько та Денис Нікулін посіли друге місце в комбінованій чоловічій естафеті 4x100м.

В свою чергу Борис Рудман, НікітаЗасядько, Максим Проценкота Денис Нікулін здобули бронзову медаль в чоловічій естафеті 4x100м вільний стиль.

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла п’яте місце. Перше було за плавцями Дніпропетровської області.