У Харкові відбувся міжнародний турнір з боксу

У Харкові відбувся міжнародний турнір з боксу
Фото

З 10 по 16 червня 2019 року в Харкові відбулися міжнародний турнір з боксу серед юнаків «Меморіал Кліманова» та відкритий чемпіонат КДЮСШ «ХТЗ» з боксу серед дівчат, на яких спортсмени Харківської області завоювали 18 медалей, в тому числі 5 золотих.

Турнір пам’яті дворазового чемпіона Європи, бронзового призера чемпіонату світу та учасника Олімпійських ігор Анатолія Кліманова в цьому році отримав статус міжнародного та зібрав понад 100 юних боксерів віком до 15 років з семи країн світу: Білорусії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Румунії та України.

За підсумками змагань на рахунку харківських боксерів були 2 золоті, 3 срібні та 7 бронзових нагород.
Арсеній Огієнко переміг у вазі до 43кг. У фіналі він здолав Сергія Ткачука з Донецької області з рахунком 4:1.

Ще один харківський боксер Гліб Григорян здобув золоту медаль в категорії до 50кг, перемігши у фіналі одноголосим рішенням суддів 5:0 Єгора Лук’янченко з Донецької області.

В свою чергу Ярослав Гречаний (вагова категорія до 41.5кг), Іван Шевченко (вагова категорія до 62кг) та Єгор Тіленін (вагова категорія до 65кг), поступившись суперникам у фіналі, стали володарями срібних медалей.

Паралельно «Меморіалу Кліманова» відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ «ХТЗ» з боксу серед дівчат. Краще за суперниць проявили себе харківські дівчата, які здобули 3 золоті та 3 срібні медалі, а також посіли перше загальнокомандне місце.

Переможницями турніру стали:
- Поліна Міщенко (вагова категорія до 44кг), яка у фіналі з рахунком 5:0 перемогла Владиславу Соловянову з Черкаської області
- Олександра Манько (вагова категорія до 46кг). У фіналі достроково в третьому раунді здолала свою землячку харків’янку Олесю Кудінову
- Валерія Міщерякова (вагова категорія до 70кг). У фіналі 4:1 перемогла іншу харків’янку Марію Фонотову.

Також срібною призеркою стала Юлія Ступакова (вагова категорія до 42кг)