Олімпійський день на «Динамо»

Олімпійський день на «Динамо»
Фото

21 червня 2019 року на харківському стадіоні «Динамо» з нагоди 125-річчя заснування Міжнародного Олімпійського комітету відбулося свято за участю провідних харківських спортсменів, переможців, призерів та учасників Олімпійських ігор різних часів, а також юного покоління спортсменів.

Від лиця Харківської облдержадміністрації усіх присутніх зі святом привітав начальник Управління у справах молоді та спорту, учасник ХХVI Олімпійських ігор в Атланті Віталій Кириленко: «Дорогі наші олімпійці, юні спортсмени та шанувальники спорту. Сьогодні у нас яскраве свято, свято спорту та олімпійського руху. Залишилося менше 400 днів до старту Олімпійських ігор в Токіо, наші харківські спортсмени плідно готуються до них, і, я впевнений, дуже достойно представлять на них Україну. Харкову є ким та чим пишатися, і наше місто поправу носить звання спортивної столиці України. Любити спорт, займайтеся спортом, ставте перед собою самі високі цілі та досягайте їх».

Свято з нагоди 125-річчя заснування Міжнародного Олімпійського комітету збіглося зі стартом II Європейських ігор, які 21 червня стартували в столиці Білорусії.

«Сьогодні особливий день, адже наші олімпійці в Мінську розпочнуть боротьбу за медалі Європейських ігор. В складі 198 українських спортсменів – 16 харків’ян. Побажаємо всій збірній команді України та нашим землякам успішного виступу на цих змаганнях», - зазначив голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, та передав вітання від президента Національного Олімпійського комітету Сергія Бубки.

Під час свята прославлені харківські олімпійці отримали відзнаки та грамоти Національного Олімпійського комітету, Харківської облдержадміністрації та Харківського міської ради, урочисто підняли прапор України та Національного Олімпійського комітету, а також поспілкувалися с юними спортсменами.

«Вітаючи усіх зі святом, хочемо побажати вам успіху в спорті та досягнення усіх цілей…Також чекаємо васу свої рядах олімпійців», - зазначили олімпійський чемпіон зі стрільби з лука Віктор Рубан та дворазова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Людмила Джигалова.

По закінченню урочистої частини відбувся символічний забіг з чемпіонами, а на фініші юних спортсменів та шанувальників спорту чекали солодкі подарунки – морозиво.