Харківська плавчиха Карина Снітко здобула 11 медалей чемпіонату України

Харківська плавчиха Кирина Снітко здобула 11 медалей чемпіонату УкраїниЗ 19 по 22 червня 2019 року в харківському басейні «Акварена» відбувся літній чемпіонат України серед молоді та юніорів, на якому харків’яни завоювали 28 нагород, в тому числі 14 золотих. Участь в змаганнях взяли 465 спортсменів з 20 областей країни та Києва, а також гості з Казахстану.

В змаганнях серед молоді на рахунку харківських плавців були 10 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей.

Харків’янка Карина Снітко стала чемпіонкою на дистанціях 100м, 200м, 400м та 800м вільним стилем.

Також переможцями та призерами чемпіонату України серед молоді стали:
- Тетяна Євмінова – 1-е місце 200м комплексне плавання, 1-е місце 400м комплексне плавання, 1-е місце 100м батерфляй, 3-е місце 50м вільний стиль, 3-е місце 50м батерфляй
- Герман Фень - 3-е місце 50м батерфляй

За підсумками чемпіонату серед юніорів господарі акваторії завоювали 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі. Майже усі вони були на рахунку Карини Снітко. Вона стала чемпіонкою на дистанціях 100м вільний стиль, 200м вільний стиль, 400м вільний стиль та 800м вільний стиль, а також посіла друге місце на дистанції 50м вільним стилем, поступившись на фініші суперниці з Дніпра Владиславі Сорокіній.

Крім того Карина Снітко завоювала ще дві срібні нагороди в естафетах Разом з Євгенією Стецуріною, Маргаритою Струтинською та Марією Гурейковою вона посіла друге місце в жіночій естафеті 4x100м вільний стиль, а разом з Нікітою Токарєвим, Денисом Скофенко та Євгенією Стецуріною – в змішаній естафеті 4x100м вільний стиль.

Бронзову медаль на дистанції 800м вільний стиль завоювала Євгенія Стецуріна.

В загальнокомандному заліку чемпіонату України серед юніорів збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за киянами, а перемогу одержала команда Дніпропетровської області.