Українські боксери впевнено перемогли на міжнародному турнірі у Харкові

Українські боксери впевнено перемогли на міжнародному турнірі у ХарковіЗ 1 по 7 липня 2019 року в спорткомплексі КДЮСШ «ХТЗ» пройшли поєдинки міжнародного турніру з боксу серед молоді, присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва. Участь в змаганнях приймали боксери до 18 років з Білорусії, Вірменії, Грузії, Киргизії, Молдови, Литви та різних областей України.

За підсумками змагань українці завоювали 5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових нагород. З них 2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові здобули харківські боксери.

Богдан Толмачов став переможцем турніру в ваговій категорія до 75кг, здолав у фіналі суперника з Грузії.

В свою чергу Данило Катьохін здобув золоту медаль у вазі до 52кг, де срібним призером став інший харків’янин Павло Коваленко.

Також срібні медалі вибороли: Роман Васютін (вагова категорія до 81кг), який у фіналі поступився Микиті Хрипко з Луганської області, та Андрій Кошкаров (вагова категорія понад 91кг), поступившись у фіналі Андрію Халецькому з Дніпропетровської області.

Бронзовими призерами стали: Костянтин Мульченко (вагова категорія до 56кг), Володимир Швирло (вагова категорія до 60кг), Асіф Керімов (вагова категорія до 64кг), Єгор Чичін (вагова категорія до 69кг).

За підсумками змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце. Друге було за командою Вірменії, а третє вибороли боксери з Білорусії.

Даний турнір став одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату Європи серед молоді, який з 2 по 11 вересня відбудеться в Болгарії.