Харківські синхроністки здобули четверту медаль чемпіонату світу

Харківські синхроністки здобули четверту медаль чемпіонату світу18 липня 2019 року на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить в корейському Кванджу, харків’янки Марта Федіна та Анастасія Савчук в змаганнях з синхронного плавання посіли третє місце в довільній програмі дуетів.

За свій виступ українки отримали від суддів 94.1000 бали та стали бронзовими призерками. Срібні нагороди виборов дует з Китаю Вен Ян Сун та Ху ЧенХуанг (95.7667 бали), а перше місце посіли росіянки Світлана Колесниченко та Світлана Ромашина (97.5000 бали).

Таким чином, на рахунку збірної України з синхронного плавання, яка, нагадаємо, складається виключно з харківських спортсменок, вже 1 золота та 3 бронзові медалі.

Попереду у спортсменок змагання за медалі ще в двох видах довільної програми груп та в комбінованих групах, які відбудуться 19 та 20 липня відповідно.