Харківщина приймає Чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок

Харківщина приймає Чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок20 липня матчі відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Він зазначив, що Європейська федерація регбі вперше надала Україні право приймати чемпіонат Європи з регбі-7 (жінки) Grand Prix Series.

«За право проведення Гран-прі в Україні змагалися Київ, Львів, Одеса та Харків. Переміг саме наш регіон, і саме тут зустрічаються найсильніші команди Європи. І ми пишаємося цим! Ми маємо активну позицію спортивної спільноти та спортивну базу, яка відповідає сучасним вимогам для проведення змагань такого рівня», - зазначив Анатолій Бабічев.

Участь у змаганні беруть 12 європейських команд, серед яких Україна, Франція, Уельс, Англія, Шотландія, Ірландія, Італія, Бельгія, Польща, Іспанія та Нідерланди. Змагання відбуваються 20 та 21 липня 2019 року на спортивному комплексі «Динамо» (вул. Динамівська, 3). У перший день боротьба відбувається в групах, на другий заплановані фінальні змагання.

Довідка. Гран-прі Європи з регбі-7 – це щорічна європейська першість серед жінок, яка є кваліфікаційною до чемпіонату світу з регбі-7 та Олімпійських ігор.