«Житлобуд-1» з перемоги стартував у єврокубку

«Житлобуд-1» з перемоги стартував у єврокубку7 серпня 2019 року на навчально-тренувальній базі «Металіст» в селищі Високий відбувся матч групового етапу жіночої Ліги чемпіонів з футболу між ЖФК «Житлобуд-1» та хорватським клубом «Спліт», перемогу в якому з рахунком 3:2 здобули харків’янки.

Матч видався напруженим для харківського клубу. Вже на першій хвилині гості повели у рахунку після влучного удару Анелі Любиної. На 11-ій хвилині Дар’я Апанащенко зрівняла рахунок, але на 30-ій хвилині гравець «Спліту» Теа Педіч знов вивила свою команду уперед.

Увесь другий тайм пройшов в атаках харків’янок, але пробити оборону гостей не вдавалося. Лише наприкінці основного часу воротар «Спліту» сфолила у карному майданчику проти Анни Вороніної, та на 89-ій хвилині Дар’я Апанащенко реалізувала пенальті.

Загалом Дар’я стала справжньою героїнею цього матчу, адже змогла не тільки зрівняти рахунок, але й принести «Житлобуд-1» перемогу. Вже в додатковий час на 95-ій хвилині вона забила свій третій м’яч, який став переможним для харківського клубу.

В іншому матчі цієї групи білоруський клуб «Мінськ» з рахунком 12:0 розгромив «Беттембург» з Люксембургу.

Наступний поєдинок жіночої Ліги чемпіонів в четвертій групі, матчі якої приймає Харківщина, «Житлобуд-1» проведе 10 серпня в селищі Високий проти клубу «Беттембург», а заключний - 13 серпня на стадіоні «Металіст» проти чемпіонок Білорусії.