Легкоатлети успішно виступили на командному чемпіонаті Європи

Легкоатлети успішно виступили на командному чемпіонаті ЄвропиЗ 9 по 11 серпня 2019 року в польському Бидгощі відбувся командний чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому збірна України, з харків’янами у складі, посіла сьоме місце та зберегла прописку в Суперлізі.

Важливі очки українській збірній принесли харківські легкоатлети. В стрибках з жердиною серед жінок Марина Килипко з результатом 4.56м посіла друге місце, а Ігор Бодров в складі чоловічої естафетної команди 4х100м фінішував третім.

Також високий результат показав в стрибках у довжину Ярослав Ісаченков, посівши п’яте місце з особистим рекордом 7.91м.

В підсумку збірна України з 225 очками посіла сьоме місце, та продовжить виступати в Суперлізі. Виграли чемпіонат Європи поляки, срібло здобули легкоатлети з Німеччини, бронзові медалі - французи.

Наступний командний чемпіонат Європи відбудеться в 2021 році.