Харківські сумоїсти успішно виступили на Кубку Європи

Харківські сумоїсти успішно виступили на Кубку ЄвропиЗ 9 по 11 серпня 2019 року в польському Кротошині відбувся Кубок Європи з сумо, на якому харків’яни завоювали вісім нагород, в тому числі дві золоті. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів з 9 країн. Збірна України виборола 22 медалі. З них 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові здобули харківські борці.

Олександр Вересюк став переможцем у ваговій категорії понад 115 кг та в абсолютній ваговій категорії.

Срібні медалі завоювали Іван Сорочан (вагова категорія до 115кг) та Сергій Гайдар (вагова категорія до 77кг).

Руслан Русанов посів третє місце у ваговій категорії до 100кг.

Ще три «бронзи» в змаганнях серед жінок виборола Марія Дрбоян. Вона виграла бронзові фінали у вазі понад 95кг, в абсолютній ваговій категорії та в командних змаганнях.