Юні велогонщики Харківщині перемогли на чемпіонаті України

Юні велогонщики Харківщині перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 8 по 11 серпня в Чернівцях відбулася серія національних змагань з велоспорту маунтенбайк - чемпіонат України в багатоденній гонці та чемпіонат в індивідуальній гонці в гору, на яких харківські спортсмени завоювали 3 золоті та 4 бронзові нагороди.

В багатоденній гонці, яка включала в себе чотири етапи - індивідуальна гонка на час, два етапи гонки крос-кантрі та індивідуальну гонка в гору, харків’яни в особистому заліку здобули 2 золоті та 1 бронзову нагороди.

Чемпіоном серед юнаків став Артур Константинов, а серед дівчат перемогла Анастасія Івко. В змаганнях серед чоловіків Ігор Скобєєв посів третє місце.

В командному заліку чемпіонату України в багатоденній гонці збірна Харківської області посіла перші місце серед жінок та юнаків, другі – серед чоловіків та дівчат, а також третє серед молодших дівчат.
В свою чергу на чемпіонаті України в індивідуальній гонці в гору харківські велогонщики завоювали 1 золоту та 3 бронзові медалі.

Переможцем став Артур Константинов (юнаки), а бронзові нагороди здобули Олександр Курило (юніори), Єгор Волков (юнаки) та Анастасія Івко (дівчата).