Легкоатлети Харківщини успішно виступили на чемпіонаті ABAF

Легкоатлети Харківщини успішно виступили на чемпіонаті ABAF2 та 3 вересня в болгарському Правецівідбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті та 2 бронзові медалі. На даному чемпіонаті Харківську область в складі збірної України представляли чотири атлети, та усі повернулися з медалями.

Ярослав Ісаченковпереміг у секторі стрибків у довжину з результатом 7.89 метрів. Результати суперників з Греції та Сербії, які посіли друге та третє місце, українець перевершив на один сантиметр.
Ще одну золоту медаль здобув Ігор Бодров в чоловічій естафеті 4х100м.

До складу команди також увійшли Ерік Костриця, Станіслав Коваленко та СергійСмелик. Українці фінішували з результатом 40.4 сек. Друге місце в естафеті посіла команда Румунії, третє – легкоатлети Боснії і Герцеговини.

Також Ігор Бодров зупинився в кроці від медалі в бігу на 200м, де посів четверте місце. Виграв дистанцію з рекордом чемпіонату 20.50 сек. Сергій Смелик з Донецької області.

Бронзовим призером в секторі метання диску став харків’янин Микита Нестеренко (59.32м).Золоту медаль виборов румун Фірфіріка Алін Александру з результатом (63.67м).

В свою чергу харків’янка Анна Міщенко фінішувала третьою на дистанції 1500 метрів з результатом 4 хвилини 20 сек. Виграла змагання Наталія Євангеліду з Кіпру (4:17.29).

Загалом на даному чемпіонаті збірна України здобула 9 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород, а також посіла перше місце в медальному заліку. Друге було за збірною Греції, третє у легкоатлетів Туреччини.