Ірина Попова завоювала «бронзу» в Туреччині

Ірина Попова завоювала «бронзу» в ТуреччиніХарківська спортсменка фінішувала третьою в крос-кантрі на міжнародному турнірі з велоспорту маунтінбайк, який 29 вересня 2019 року відбувся в турецькому місті Ялова. Дана гонка видалася для Ірини дуже складно, адже вже на другому колі відбулися технічні проблеми з велосипедом, через які на останній круг вона виходила четвертою. Але харків’янка знайшла в собі сили, щоб завершити гонку в призах.

На фініші підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова поступилася ЕрзіКуркку з Туреччини, яка стала срібним призером, лише чотири секунди. Перемогла в цій гонці МіхоІмаі з Японії, яка випередила суперниць майже на 40 секунд.

В підсумку Ірина отримала бронзову медаль та 30 рейтингових очок.

В чоловічому крос-кантрі харків'янин Олександр Коняєв зупинився в кроці від нагороди, посівши четверте місце, яке принесло йому також 25 рейтингових очок.