Юні сумоїстиХарківщини здобули медалі чемпіонату Європи

Юні сумоїстиХарківщини здобули медалі чемпіонату ЄвропиЗ 26 по 29 вересня 2019 року в угорському місті Сігетсентміклош відбувся чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, на якому харківські спортсмени завоювали 12 медалей, в тому числі 4 золоті.
Участь в змаганнях прийняли понад 500 спортсменів з 11 країн, а за підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобув 22 золоті, 9 срібних і 27 бронзових медалей.

Вагомий вклад а загальний успіх внесли сумо їсти Харківської області. На їх рахунку 4 золоті та 8 бронзових нагород.

В змаганнях серед юніорів (спортсмени до 18 років) СвятославКалашніков став переможцем в командних змаганнях, а також виборов дві бронзові медалі – в ваговій категорії понад 100кг та абсолютній ваговій категорії.

Серед юніорок Дар’я Коритіна стала чемпіонкою в командних змаганнях та бронзовою призеркою в абсолютній ваговій категорії.

Найбільшу кількість медалей харків’яни здобули в змаганнях серед юнаків до 16 років. Анна Фоміцька завоювала «золото» в командних змаганнях, а також бронзові нагороди у вазі понад 70кг та абсолютній ваговій категорії.

В свою чергу Ярослав Гамов став переможцем в командних змаганнях, а Євген Труфанов - бронзовим призером у ваговій категорії до 75кг.

Серед юнаків до 14 років НікітаКаневський завоював бронзову медаль у вазі до 65кг. Також харківські борці стали бронзовими призерами в командних змаганнях.