Харків приймав міжнародні змагання з акробатичного рок-н-ролу

З 28 по 29 вересня 2019 року в Палаці спорту «Локомотив» відбувся етап Кубку світу серед пар та чемпіонат Європи серед команд формейшн з акробатичного рок-н-ролу, на яких харківські спортсмени завоювали 8 медалей, в тому числі 3 золоті.

Участь в змаганнях прийняли 688 спортсменів з 12 країн світу, а за їх підсумками на рахунку господарів арени харківських спортсменів були 3 золоті, 4 срібні та 1 бронзова нагороди.

На чемпіонаті Європи харків’яни серед команд формейшн посіли два призових місця. Команда «Sparta» перемогла в змаганнях серед юніорів, а команда «Soul» стала срібним призером серед юніорок.

На етапі Кубка світу на рахунку харківських дуетів шість нагород. Серед юніорів друге місце посіли Максим Манжос та Олександра Шамрай.

Серед юнаків та дівчат переможцями стали Георгій Тагайбай та Єлизавета Каверіна, а срібні медалі здобули Захар Антонов та Карина Дорошко.

В віковій категорії діти за харківськими спортсменами був весь п’єдестал пошани. Золоті медалі вибороли Артем Морус та Ярослава Хиленко, друге місце посіли Дмитро Потоман і Амалія Криклива, а третє В’ячеслав Юдін та Аріна Чорна.

Під час урочистої церемонії нагородження спортсменів привітав заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев.

«Дуже приємно, що на Харківщині відбуваються змагання такого рівня. І я надзвичайно радий, що спорт у нашому регіоні розвивається з кожним роком все активніше. І для цього обласна влада робить усе можливе. Зокрема, губернатор області Юлія Світлична особисто опікується цим питанням», - зазначив Анатолій Бабічев.