Харківські акробати успішно виступили на національному Кубку

З 14 по 18 вересня 2019 року в місті Вінниця відбувся Кубок України серед дорослих зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому харківські спортсменки завоювали три медалі. Участь в змаганнях приймали близька 100 спортсменів з 12 областей країни. Харків’яни повернулися додому з 1 золотою, 1 срібною та 1 бронзовою медалями.

РусланаКваченко посіла перше місце в другій вправі, а Софія Теплухіна стала третьою в першій вправі. Крім того Софія зупинилася в кроці від медалі в багатоборстві, посів четверте місце.

Срібну нагороду харків’янки здобули в командних змаганнях. Софія Теплухіна, Катерина Жукова, Руслана Кваченко та ОлександраПознякова поступилися лише команді Вінницької області.

Данні змагання стали одним з етапів формування та підготовки збірної України до Кубку світу зі стрибків на акробатичній доріжці, який з 5 по 8 жовтня відбудеться в Іспанії, а також до чемпіонату світу, який в грудні прийматиме Японія.