Харківські спортсмени представлять Україну на міжнародних змаганнях з автомобільного спорту (картингу)

Харківські спортсмени представлять Україну на міжнародних змаганнях з автомобільного спорту (картингу)5 і 6 жовтня в Італії проходять міжнародні змагання з автомобільного спорту (картинг). У змаганнях беруть участь близько 350 пілотів в 4 класах картів з України, Англії, Італії, Німеччини, Китаю, Чехії, Франції, Швеції, Росії, США, Угорщини, Польщі, Чехії, Білорусії.

Україна і нашу Слобожанщину представляють гонщики спортивного клубу «Лідер» Фурніке Микита і Телюк Олексій, які виступлять в класі Easy Kart100. Змагання цієї серії відрізняються особливо безкомпромісною боротьбою між пілотами.

Нагадаємо: спортсмени спортивного клубу «Лідер» Рядно Олександр і Фурніке Микита взяли участь в міжнародних змаганнях з автомобільного спорту (картинг). Рядно Олександр представив Україну в гонках SuperCup international у класі машин «KZ-2» в Італії на трасі Lonato-SouthGarda. А Фурніке Микита представив Україну в змаганнях Central European Rotax Max Challenge Pachfurth в Австріі, які відбулись 19-22 вересня 2019 року.

Бажаємо харківським гонщикам успішних виступів!