Харківські самбісти – бронзові призери чемпіонату світу

Харківські самбісти – бронзові призери чемпіонату світуЗ 11 по 13 жовтня в столиці Узбекистану місті Ташкент відбувся чемпіона світу з боротьби самбо серед юнаків та юніорів, на якому харків’яни завоювали дві бронзові нагороди. Участь в змаганнях приймали 200 спортсменів віком до 20 та 18 років з 28 країн. За підсумками чемпіонату збірна України здобула 3 золоті, 4 срібні та 10 бронзових нагород. З них дві «бронзи» на рахунку харківських борців.

В ваговій категорії до 48кг серед юнаків бронзовим призером став Данило Мовчан до 48кг серед юнаків, а у вазі до 60кг серед юніорок третє місце посіла Владислава Нецвіт.

В загальнокомандному заліку збірна України посіла четверте місце та третє – в заліку серед дівчат. Перше було за російськими самбістами.