Каміла Конотоп – чемпіонка Європи з важкої атлетики

Каміла Конотоп – чемпіонка Європи з важкої атлетикиЗ 18 по 27 жовтня 2019 року в столиці Румунії, місті Бухарест проходить чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років, золоту медаль якого виборола харківська спортсменка. В змаганнях серед юніорок (спортсмени до 20 років) у вазі до 55кг Каміла підняла за сумою двоборства 198кг, та перевершила результат росіянки КрістиниНовіцької, яка посіла друге місце, на 6 кг. Бронзовою призеркою чемпіонату стала спортсменка з Італії.

Також на рахунку Каміла Конотоп «мала золота» медаль у ривку (91 кг) та «мала срібна» нагорода в поштовху (107 кг).

В кроці від медалі зупинився харків’янин Павло Заліпський. В ваговій категорії до 55кг серед молоді, він став п’ятим з результатом 231кг за сумою двоборства.

В свою чергу харків’янки Світлана Самуляк (юніорки, вагова категорія до 49кг) та Аліна Захарченко (юніорки, вагова до 55кг) розташувалися у своїх категоріях на восьмому місті. В свою чергу Антон Марущак (юніори, вагова до 73кг) посів дев’яте місце.

За підсумками чотирьох змагальних днів на рахунку збірної України вже 2 золоті та 2 срібні медалі. Чемпіонат триватиме до 27 жовтня.