СК «Лідер» - лідер українського картингу

СК «Лідер» - лідер українського картингу20 жовтня в Полтаві відбулися змагання з автомобільного спорту картинг «Меморіал Пам'яті 2019», перше загальнокомандне місце на яких зайняв харківський спортивний клуб «Лідер». Участь в даних змаганнях взяли найсильніші автогонщики з усієї України, які змагалися як в особистому, так і в командному заліку. Харківщину традиційно представив спортивний клуб «Лідер» - найсильніша команда, яка протягом 5 сезонів стає чемпіоном України за підсумками року в міжнародних класах машин.

В свою чергу, за підсумками «Меморіалу Пам'яті» на рахунку харків'ян 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медаль, а також перше загальнокомандне місце.

Спортсмени команди були представлені вусіх класах машин. В класі машин «Піонер Н» (вік пілотів 9-14 років) - 1-е місце зайняв Ілля Ігнатуша, а 2-е місце зайняв Станіслав Дьячина. У класі машин «Піонер Н-міні» (вік пілотів 4-9 років) за крок від нагороди зупинився Дмитро Ігнатуша, зайнявши четверте місце.

У самому швидкісному міжнародному класі машин «KZ-2» (вік пілотів від 16 років) - 2-е місце зайняв Олександр Дерюга. Також в цьому класі вперше взяли участь юніори команди «Лідер» Микита Фурніката Олексій Телюк. Незважаючи на жорстку конкуренцію, високі швидкості і велике фізичне навантаження, вони показали хороші результати, посівши 8-е та 9-е місце, відповідно.

В класі «Популярний» (вік пілотів від 16 років), конкуренція нітрохи не нижче ніж в «KZ-2», різниця тільки в способі охолодження двигуна, а саме водяне для «KZ-2» і повітряне для «Популярного», в дорослому класі дебютував пілот «Лідера» Кирило Абсалямов. Дебют вийшов вдалим - він зайняв 3-е місце, протистоячи більш досвідченим суперникам.

Варто також відзначити, що пілоти харківського «Лідера» ведуть боротьбу і на міжнародній арені. Так на початку жовтня в Італії пройшли змагання Grandfinal - фінал італійської серії EasyKart, участь в яких взяли близька 100 пілотів з 10 країн світу. Змагання цієї серії відрізняються дуже щільною боротьбою пілотів між собою, що є хорошою школою для їх професійного зростання. В конкурентній боротьбі проти більш досвідчених гонщиків, харків'яни показали досить гарні результати, та змогли зачепитися за місця в середині турнірної таблиці.

Вітаємо команду спортивного клубу «Лідер» з перемогою на «Меморіалі Пам'яті», і бажаємо успіху на етапі чемпіонату України, який 26-27 жовтня відбудеться в Полтаві!