Збірна України провела свій перший в історії домашній матч у Харкові

Збірна України провела свій перший в історії домашній матч у ХарковіЗбірна України з регбі, основу якої складають гравці харківського регбійного клубу Олімп, провела свій перший в історії домашній матч у Харкові і здобула впевнену перемогу над збірною Литви. Підопічні Валерія Кочанова, у суботу, 26 жовтня, на стадіоні Динамо у рамках дивізіону Трофі чемпіонату Європи з класичного регбі приймала команду Литви. "Синьо-жовті" повернулися у цей турнір навесні, вигравши конференцію "1 Північ".

Матч видався не з легких незважаючи на те, що збірна України практично весь ігровий час атакувала. Вже на десятій хвилині кращий бомбардир харківського Олімпу - Олег Косарєв був точний зі штрафного, а у другій половині тайму "синьо-жовті" провели вдалу спробу, і Олег Косарєв успішно впорався з реалізацією. Суперник відповів точним ударом зі штрафного, а також провів успішну спробу і реалізацію, зрівнявши рахунок за 10 хвилин до закінчення першого тайму.

Уже через кілька хвилин після цього, збірна України знову вийшла вперед завдяки Едуарду Вертилецький, який став автором дубля. На перерву команди пішли з рахунком 15:10 на користь збірної України.

У другому таймі спроби литовців перехопити ініціативу не увінчалися успіхом. Підопічні Валерія Кочанова вміло оборонялися і вже на 64-й ефектний прорив Радчука по флангу приніс збірній України ще 5 очок. Фінальну крапку в сьогоднішньому матчі поставив Олег Косарєв, чия спроба і реалізація принесли підсумкову перемогу збірної України з рахунком 27:10.

Наступний матч його підопічні проведуть 9 листопада на виїзді проти збірної Нідерландів.