Юні самбісти Харківщини здобули перемоги на чемпіонаті України

Юні самбісти Харківщини здобули перемоги на чемпіонаті України26 та 27 жовтня 2019 року в Ужгороді відбувся чемпіонат України з самбо серед кадетів, на якому борці Харківської області завоювали 11 медалей. Участь в чемпіонаті приймали близько 300 спортсменів з 18 регіонів країни, а за його підсумками на рахунку харків’ян 4 золоті, 1 срібна та 6 бронзових нагород. Чемпіонами України стали:

- Максим Бабич (вагова категорія до 42кг). У фіналі переміг суперника з Вінницької області
- Максим Поміркований (вагова категорія до 55кг).У фіналі здолав самбіста зВінницької області
- Ігор Карабан (вагова категорія до 60кг). У фіналі переміг суперника з Одеської області
- Владислав Гуренко (вагова категорія до 78кг). У фінальному поєдинку переміг спортсмена з Києва.

Срібну медаль у вазі до 48кг серед кадеток здобула Ольга Поважна, поступившись у фіналі Катерині Мартиненко з Києва.

Бронзовими призерами стали: Олександр Євтушенко та Артем Жура (обидва вагова категорія до 50кг), Георгій Івченко (вагова категорія до 55кг),Олеся Путря (вагова категорія до 52кг),  Владислава Альбошата Катерина Гацько(обидві вагова категорія до 56кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за киянами, а перше вибороли самбісти Одеської області.

Дані змагання були основним етапом відбору до збірної на кадетський чемпіонат Європи, який в грудні цього року прийматиме столиця Латвії.