Бадмінтоністи Харківщини впевнено перемогли на чемпіонаті України

Бадмінтоністи Харківщини впевнено перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 4 по 7 листопада в місті Дніпрі відбувся чемпіонат України з бадмінтону, на якому збірна Харківської області завоювали 11 медалей. За підсумками чемпіонату, участь в якому приймали 125 найсильніших бадмінтоністів країни, харків'яни здобули4 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей. В чоловічій одиночній категорії третій рік поспіль не має рівних харків’янину Артему Почтарьову. На цей раз у фіналі він обіграв Кирила Леонова з Дніпра з рахунком 21:15, 21:11.

Також Артем святкував перемогу і в чоловічій парній категорії разом з Валерієм Атращенковим. У фіналі харківський дует здолав 21:15, 20:22, 21:14 суперників з Дніпра Івана Дружченко і Олександра Колесника.

Також в цій категорії на рахунку харків’ян бронзові медалі, які здобули Іван Мединськийта Геннадій Натаров.

В свою чергу Валерій Атращенков здобув ще одну золоту медаль. Разом з Єлизаветою Жаркою він став чемпіоном в змішаній парній категорії, здолав у фіналі 21:10, 21:19СергіяГарістата НаталіюВойцех з Дніпра.

Ще одна харківська змішана пара Геннадій Натарові Ольга Михайленко стали бронзовими призерами.
В жіночій парній категорії володарями «золота» стали Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська. У фіналі харків’янки обіграли своїх землячок Анастасію Прозорову і Валерію Рудакову з рахунком 21:13, 21:14.
В цій же категорії Ольга Михайленко і Ольга Сутула, а також ще одна харків’янка Олена Прус, яка грала з МарієюУлітіною з Дніпра здобули бронзові нагороди.

Єдина категорія, де харківським бадмінтоністам не вдалося здобути золоту медаль, стала жіноча одиночна. Чемпіонкою серед жінок стала Марія Улітіна з Дніпра, яка у фіналі перемогла іншу дніпровську спортсменку Наталію Войцех. В свою чергу харків’янки Марина Ільїнська та Анна Михалькова посіли третє місце.