В Італії пройшов чемпіонат світу з панкратіону

В Італії пройшов чемпіонат світу з панкратіонуЗ 14 по 17 лютого 2019 року в м. Рим, Італія пройшов чемпіонат світу з панкратіону. Україну представляло 36 спортсменів, серед яких 6 Харківських спортсменів. У перший день змагань проходили змагання серед юніорів, де Харків представляв Дмитро Ластовецький, він виграв першу зустріч, у другій мав перевагу по балах, але через травму змушений був знятися зі змагань.

Другий день – дорослі, розділ Pankration Athlima (панкратіон традішн) від Харкова змагалися 4 спортсмени, Шакалова Катерина посіла 2 місце, Курдінов Денис 3 місце, Волков Кирило 3 місце, Адамія Баграт 3 місце, та Єгіазарян Анатолій, нажаль не зміг потрапити до трійки фіналістів. На третій день змагань проходив розділ Pankration (панкратіон фул).

Харківські спортсмени провели цей змагальний день більш зібрано і завоювали наступні нагороди: Адамія Баграт став чемпіоном світу, Шакалова Катерина та Курдінов Денис стали срібним призерами.

В командному заліку збірна команда України посіла 3 місце. Всі Харківські спортсмени тренуються в клубі "Академія Бойових Мистецтв "ЧЕСТЬ", на базі ХНУВС, під керівництвом тренерів Антона Бочорішвілі, Гели Гіндії та Сороки Владислава.