Харківські самбісти успішно виступили на домашньому турнірі

Харківські самбісти успішно виступили на домашньому турнірі24 листопада в Палаці спорту «Локомотив» відбувся Всеукраїнський турнір з самбо серед чоловіків на призи Юрія Даниляка на честь майстра спорту міжнародного класу Олега Кармазінського. Участь в змаганнях приймали 160 спортсменів з 11 регіонів країни, які розіграли медалі в спортивному та бойовому розділах. За підсумками змагань на рахунку самбістів Харківщини 5 золотих, 3 срібні та 9 бронзових медалей. Переможцями турніру стали:

- Максим Бєлєвцов (спортивний розділ, вагова категорія до 57кг). У фіналі здолав іншого харків’янина Данила Томашевського

- Дмитро Євдошенко (спортивний розділ, вагова категорія до 62кг). У фіналі переміг суперника з Одеської області

- Роман Труш(спортивний розділ, вагова категорія до 68кг). У фіналі здолав суперника з Дніпропетровської області

- Сергій Крівчач (спортивний розділ, вагова категорія до 82кг). У фіналі переміг суперника з Донецької області

- Антон Улєзлов(бойовий розділ, вагова категорія до 82кг). У фіналі здолав харків’янина Юрія Осипенко.

Ще одну срібну медаль завоював Євген Вегера. В спортивному розділі у фіналі вагової категорії понад 90кг він поступився Станіславу Бондаренко з Запорізької області.

В свою чергу бронзовими призерами стали: Віталій Скрипка (спортивний розділ, вагова категорія до 62кг), Кирило Мельниченко (спортивний розділ, вагова категорія до 74кг), Денис Кизименко (спортивний розділ, вагова категорія до 82кг), Олександр Міндила (спортивний розділ, вагова категорія понад 90кг), Олександр Вітов та Кирило Красніков (обидва бойовий розділ, вагова категорія до 68кг), Олександр Носатов (бойовий розділ, вагова категорія до 74кг), Денис Курдінов та ДанізРашидов(обидва бойовий розділ, вагова категорія до 82кг).