Харківський фехтувальник став призером Кубка світу

Харківський фехтувальникстав призером Кубка світу24 та 25 листопада В швейцарському Берні відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах, дві бронзові медалі на якому завоював Роман Свічкар. Роман стартував з перемоги 15:12 над суперником з Японії, потім переміг росіянина 15:10 та з рахунком 15:11 фехтувальника з Венесуели. У чвертьфіналі харків'янин виграв 15:11 у суперника з Угорщини, але в наступному поєдинку поступився 8:15 росіянину Вадиму Анохіну та посів третє місце.

Переможцем даного етапу Кубка світу став киянин Ігор Рейзлін, який здолав у фіналі росіянина з рахунком 11:10.

Ще одну бронзову медаль Роман Свічкар здобув в командних змаганнях разом з іншими українцями Богданом Нікішиним, АнатоліємГереєм та ІгоремРейзліним. Українська збірна перемогла суперників з Канади 45:29, далі з перевагою в один укол - Угорщину 30:29, у чвертьфіналі обіграли поляків 30:20, але в 1/2 поступилися 31:32 італійцям. В поєдинку за третє місце українці вирвали перемогу в Японії з мінімальною перевагою - 32:31.

Перемогли в командних змаганнях французи, здолав у фіналі збірну Італії.

Нагадаємо, що в липні цього року Роман Свічкар в складі збірної України став срібним призером чемпіонату світу в командних змаганнях.