Харківські боксери завоювали комплект нагород в Сербії

Харківські боксери завоювали комплект нагород в СербіїЗ 27 по 30 листопада в Сербії відбувся міжнародний турнір з боксу серед чоловіків «GoldenGloves 2019», на якому харків’яни здобули 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.

Чоловіча Національна збірна України впевнено перемогла в загальнокомандному заліку цього турніру, завоював 3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових медалей. З них три медалі на рахунку харківських боксерів.
Роберт Мартон став переможцем у ваговій категорії до 91кг. Він переміг суперника з Сербії та Алжиру, і вийшов у фінал. Де його суперником мав стати інший харківський боксер Сергій Горсков, який на шляху до фіналу переміг спортсменів з Гани та Італії.

Сергій на фінальний поєдинок не вийшов та став срібним призером турніру, а Роберт Мартон завоював «золото».

В свою чергу бронзову нагороду здобув у вазі до 63кг Ярослав Харциз. Він переміг боксера з Сербії, а у півфіналі поступився супернику з Марокко.

Загалом на «GoldenGloves 2019» приймали участь близька 100 боксерів з 17 країн світу.