Юні харків’янки здобули перемоги на чемпіонаті України з боксу

Юні харків’янки здобули перемоги на чемпіонаті України з боксуЗ 28 листопада по 2 грудня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат, на якому спортсменки Харківської області завоювали 6 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород. Даний чемпіонат був присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Валерія Дем'янова, а участь в ньому приймати понад 190 спортсменок з усієї країни.

Харків’янки найуспішніше виступили в змаганнях серед юніорок, де посіли перше загальнокомандне місце та здобули 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Чемпіонками серед юніорок стали: Аліна Маляр (вагова категорія до 54кг), яка у фіналі достроково в першому раунді перемогла Вероніку Соломянюк з Київської області, а також Вероніка Накота (вагова категорія до 70кг). У фіналі Вероніка за одноголосим рішенням суддів 5:0 перемогла Олександру Джигун з Хмельницької області.

Срібні медалі здобули:
- Олександра Манько (вагова категорія до 48кг). У фіналі 0:5 програла Валерії Тельпіс з Одеської області.
- Аліна Холод (вагова категорія до 50кг). У фіналі 0:5 програла Ірині Мельник з Дніпропетровської області.
-ІзабельГаборець (вагова категорія до 52кг). У фіналі 0:5 програла Олександрі Горбуненко з Запорізької області.

Бронзовими призерками стали: Емілія Михайлюк (вагова категорія до 46кг), Єлизавета Буховець (вагова категорія до 50кг), Марія Фонотова (вагова категорія до 66кг)

В свою чергу, в категорії «дівчата» харків’янки в медальному заліку стали третіми, здобув 3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову, а в загальнокомандному заліку посіли четверте місце.

Чемпіонками серед дівчат стали:
- Анастасія Бурлак (вагова категорія до 38кг). У фіналідостроково в першому раунді перемоглаАмалію Ковалик з Львівської області.
- Уляна Безфамільна (вагова категорія до 40кг). У фіналі достроково в другому раунді перемогла Інну Нагайчук з Волинської області
- Поліна Міщенко (вагова категорія до 46кг). У фіналі 5:0 перемогла іншу харків’янку Юлію Ступакову, яка, відповідно, посіла друге місце.
Бронзову нагороду виборола Варвара Давидова (вагова категорія до 70кг).

Ще дві медалі, в тому числі золоту, спортсменки Харківської області вибороли у змаганнях серед молоді.

Чемпіонкою у вазі понад 81кг стала Софія Богданова. У фіналі харків’янка достроково у першому раунді перемогла суперницю з Черкаської області.

Бронзову медаль у вазі до 81кг виборола Анастасія Вознюк.