Юрій Анікєєв став призером чемпіонату Європи з шашок

Юрій Анікєєв став призером чемпіонату Європи з шашокНа чемпіонаті Європи з шашок-100, який 29 та 30 листопада 2019 року відбувся в Ізраїлі, харківський гросмейстер завоював «срібло» та «бронзу». Срібним призером Юрій Анікєєв став в швидкій грі. Набрав в дев’яти турах 13 очок, він поступився росіянину Олександру Шварцману лише за додатковими показниками. Третє місце в рапіді посів ще один українець Ігор Кірзнер з Запоріжжя.

Бронзовим призером харків’янин став в бліці з результатом 12 очок. Стільки ж набрав росіянин МуродуллоАмірлаєв, але за додатковими показниками Юрій поступився супернику. Чемпіоном Європи в блискавичній грі став інший росіянин АйнурШайбаков.

Загалом українські гросмейстери здобули на даному чемпіонаті Європи в особистому заліку 2 золоті, 1 срібну, та 2 бронзові медалі. Дворазовою чемпіонкою в змаганнях серед жінок стала одеситка Вікторія Мотричко.

Крім того чоловіча збірна України посіла перше місце в командному заліку в швидкій грі та друге – в блискавичній. В свою чергу, жіноча збірна стала другою в блискавичній грі та третьою в швидкій.

Нагадаємо, що в вересні цього року Юрій Анікєєв став чемпіоном Європи з шашок-64.