Харківські борці завоювали медалі Кубка України

Харківські борці завоювали медалі Кубка УкраїниЗ 4 по 6 грудня 2019 року в Києві відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, на якому харків’яни завоювали 1 срібну та 3 бронзові нагороди. Срібну медаль здобув у вазі до 61кгКамільКерімов. В фінальному поєдинку він поступився Івану Білейчуку з Івано-Франківської області.

В цій же ваговій категорії ще один харківський борець Олександр Євсеєнко, поступившись у півфіналі КамілюКеримову, в сутичці за третє місце переміг суперника з Івано-Франківської області та став бронзовим призером.

Ще дві медалі завоювали жінки. Анастасія Дрюк (вагова категорія до 62кг)в поєдинку за третє місце перемогла суперницю з Львівської області, а Христина Малявка (вагова категорія до 68кг)здолала спортсменку з Рівненської області.