Молоді боксери Харківщини серед кращих на чемпіонаті України

Молоді боксери Харківщини серед кращих на чемпіонаті УкраїниЗ 2 по 8 грудня у Львові відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді, на якому збірна Харківської області завоював чотири нагороди, посіла друге місце в медальному заліку. За підсумками змагань на рахунку харків’ян 2 золоті,1срібна та 1 бронзова нагороди.

У ваговій категорії до 49кг чемпіоном став Данило Дріжак. На шляху до фіналу він достроково переміг суперників з Херсонської та Тернопільської областей. В півфіналі суперником Данила повинен був стати його партнер по збірній Харківської області Дмитро Пащенко з міста Куп’янськ, але, напевно, через травму Дмитро не вийшов на бій, та посів третє місце.

Фінал в цій ваговій категорії перетворився на харківське дербі. Суперником ДанилаДріжака став Руслан Цикало, який переміг боксерів з Луганської, Одеської та Черкаської областей. В поєдинку за «золото» одноголосим рішенням суддів 5:0 переміг Данило Дріжак, та став чемпіоном України. Руслану Цикало дісталася срібна медаль.

Ще одну золоту нагороду Харківщині приніс Матвій Ражба. В ваговій категорії до 81кг він впевнено здолав суперників з Полтавської, Тернопільської та Черкаської областей, а у фіналі з рахунком 5:0 переміг боксера з Луганської області Микиту Хріпко.

В медальному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за боксерами з Одеської області, які здобули на одну бронзову медаль більше. Третьою стала збірна Дніпропетровської області.