Єврокубкова весна у Харкові буде, але в іншому форматі

Єврокубкова весна у Харкові буде, але в іншому форматі11 грудня ФК «Шахтар» програв на стадіоні «Металіст» з рахунком 0:3 італійському клубу «Аталанта», та вилетів з Ліги чемпіонів у Лігу Європи. В останньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів чемпіону України достатньо було зіграти унічию, але у суперників були інші наміри. Усі три м’ячі «Аталанта» забила в другому таймі.

Перший гол був зарахований на 68-ій хвилині. Після паса екс-гравця харківського «Металісту» АлехандраГомесам’яч у ворота «гірників» проштовхнув ТімотіКастань. Спочатку арбітру довелося звернутися до систему VAR, адже була підозра, що АлехандроГомес під час пасу знаходився в офсайді.Переглянувши відеоповтор, він все ж таки зарахував гол у ворота «Шахтаря».

Далі гра у чемпіона України посипалася. Спочатку на 77-ій хвилині за удар по обличчю суперника вилучили Додо. Граючи у меншості, «Шахтар» до кінця матчу встиг пропустити ще двічі. На 80-ій хвилині МаріоПашаліч після удару зі штрафного заштовхав м’яч у ворота Андрія П’ятова, а вже на четвертій доданій до основного часу хвилині Робін Госенс скористався невдалою скидкою Тараса Степаненко, та встановив остаточний рахунок 3:0 на користь італійського клуба.

Таким чином, програв цей важливий матч, «Шахтар» посів в групі С третє місце, та тепер продовжить боротьбу за інший еврокубковий трофей.

В свою чергу, «Аталанта», яка до цього матчу займала останнє місце, впідсумку стала другою. При цьому вперше в історії Ліги чемпіонів команда змогла вийти в плей-офф після трьох поразок в трьох стартових турах групового турніру. Перше місце в цій групі посів англійський «Манчестер Сіті».

Суперника «Шахтаря» по 1/16 фіналу Ліги Європи та дату матчів дізнаємося під час жеребкування, яке відбудеться 16 грудня.