Харківські картингісти - п'ятиразові чемпіони України

Харківські картингісти - п'ятиразові чемпіони УкраїниУ Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців чемпіонатів і Кубків України з автомобільного спорту в командних та в особистих заліках. За підсумками сезону перемогу в картингу здобули харків'яни з СК «Лідер».

На церемонії нагородження, яку проводила Федерація Автомобільного спорту України, зібралися найсильніші автогонщики країни, ветерани автоспорту, організатори змагань, представники команд. Під час проведення заходу було нагороджено близько 300 переможців у різних дисциплінах і номінаціях за підсумками спортивного сезону 2019 року.

Харківську область традиційно представила команда спортивного клубу «Лідер», яка протягом багатьох років є переможницею чемпіонатів України з автомобільного спорту картинг. Цей рік не став винятком - команда «Лідер» знову стала чемпіоном в багатоетапному чемпіонаті країни та чемпіоном в заліку міжнародних класів машин.

У складі команди в самому швидкісному міжнародному класі машин KZ-2 виступали майстер спорту Олександр Дерюга, який за сумою очок на четвертому етапі достроково став чемпіоном України, майстер спорту Ілля Телюк, який посів п'яте місце, кандидат в майстри спорту Андрій Одиниця, який зайняв сьоме місце та третє місце в Кубку України. У класі «безкоробка юніор» виступали - кандидат в майстри спорту Олексій Телюк, який посів друге місце,та кандидат в майстри спорту Микита Фурніка, який став третім.

Спортивний сезон 2019 був дуже насиченим і нелегким, як для спортсменів, механіків, так і тренерського складу. Гонщики «Лідера» також представили Україну на міжнародних змаганнях в Італії, Польщі, Австрії, Чехії, де показали дуже хороші результати.

«В Україні гонщики «Лідера» домоглися багато чого, і як результат є п'ятиразовими чемпіонами країни. Далеко не всі команди можуть цього домогтися, навіть ті, у яких є свої картодроми, або знаходяться поруч, і у них немає проблем з проведенням тренувань і як наслідок налагодження техніки. Результати показують динаміку розвитку - п'ятий рік поспіль команда «Лідер» стає чемпіонами України», - прокоментував перемогу президент спортивного клубу «Лідер» Матвій Баранник, - «Боротьба на такому високому рівні дозволила команді отримати досвід і вміння перевершувати самих сильних суперників. Дуже високих результатів добиваються молоді пілоти, вихованці Дитячої академії картингу та школи картингу «Лідер», в якій навчання починається з чотирьох років. Юні пілоти отримують безцінний досвід від досвідчених тренерів команди і від старших пілотів, які пройшли своєрідне хрещення. Це дозволяє їм прогресувати та показувати ще кращі результати в подальшому. Команда багато років представляє Харків і Харківську область на чемпіонатах країни та на міжнародних змаганнях і відчуває серйозну відповідальність за імідж свого міста і області».

Вітаємо СК «Лідер» - президента клубу Матвія Баранника, віце-президента Ігоря Баранника, представника команди Олександра Ткаченко, тренерів Валерія Телюка, Геннадія Діщука, Валерія Дерюгу, а також спортсменів Олександра Дерюгу, Іллю Телюка, Олексія Телюка, Микиту Фурніката Андрія Одиницю з черговою перемогою в чемпіонаті України! Бажаємо команді нових перемог і в спортивному сезоні 2020 року!