Юні спортсмени Харківщини відправилися за медалями Олімпіади

Юні спортсмени Харківщини відправилися за медалями Олімпіади9 січня 2020 року в швейцарській Лозанні стартують III зимові юнацькі Олімпійські ігри. За медалі Олімпіади змагатимуться 39 українських спортсменів. Серед них п'ять харків'ян: Стапан Кінаш (біатлон), Анна Чернявська та Олег Муратов (фігурне катання), а також Тетяна Зарванська та Данило Федоренко (шорт-трек).

Українці будуть представлені в 12-ти з 16-ти можливих на даній Олімпіаді видів спорту. Серед них також лижне двоборство, хокей 3х3, санний спорт, стрибки на лижах, скелетон, фрістайл, гірськолижний спорт, лижні гонки і сноубординг.

Всього в Іграх візьмуть участь 1880 спортсменів віком від 15 до 18 років.

Першими в боротьбу за медалі вступлять біатлоністи та фігуристи. Триватиме Олімпіада до 22 січня.

Нагадаємо, що з минулих зимових Олімпійських іграх, які в 2016 році відбулися в норвезькому Ліллехаммері, харківські спортсмени, на жаль, повернулися без медалей. В свою чергу з перших зимових Ігор, які в 2012 році приймав австрійський Інсбрук, вони привезли дві срібні нагороди. Срібними призерам стали фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін, а також Марія Долгополова в командних змаганнях з шорт-треку.