Харківські спортсмени стартували на юнацькій Олімпіаді

Харківські спортсмени стартували на юнацькій Олімпіаді
Фото

9 січня в швейцарській Лозанні запалав вогонь III зимових юнацьких Олімпійських ігор, за медалі яких змагаються п’ять харків’ян. Одними з перших нагороди Олімпіади почали розігрувати біатлоністи, серед них і спортсмен Харківської області, бронзовий призер ХІV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю Степан Кінаш.

Він вже провів дві гонки, та на обох був в десятці кращих. В індивідуальній гонці на 12.5км, він показав кращий серед українців результат 35 хвилин 58.7 секунди, та посів восьме місце. Від росіянина Олега Домічека, який фінішував першим, Степан відстав на 1:49.3.

В свою чергу, в одиночній змішаній естафеті Степан Кінаш разом з Ганною Скрипко з Чернігова посіли шосте місце. Результат українців був 43:06.8. Перемогу святкували французькі спортсмени (42:03.5).

«Шосте місце - це непоганий результат, але можна було б і краще. Сьогодні я виклався по максимуму, але на останньому рубежі не впорався зі стійкою й допустився помилок. Можливо якби не цей момент, то могли би боротися за призові місця. Але гонка закінчилася, зараз можна лише припускати, але нічого вже не змінити... Можу сказати одне, ми задоволені результатом. Вважаю, що посісти шосте місце серед тридцяти країн - це гарний результат», - поділився після гонки Степан в інтерв’ю прес-службі НОК України.

Варто зазначити, що Степан Кінаш був прапороносцем олімпійської збірної України на церемонії відкриття даних Ігор.

Попереду у біатлоністів ще дві гонки - спринт ще одна змішана естафета, які відбудуться 14 та 15 січня.
Також в боротьбу за медалі вступили фігуристи. В танцях на льоду Україну представляє харківський дует Анна Чернявська і Олег Муратов. Вони вже відкатали ритмічний танець, та встановили свій особистий рекорд 52.24 бали. Поки що після першої програми вони посідають сьоме місце. Сьогодні, 13 січня вони продемонструють суддям свій довільний танець.

Ще два харківські олімпійця Тетяна Зарванська та Данило Федоренко, які виступають в шорт-треку, почнуть змагання 18 січня.

За підсумками трьох змагальних днів українські спортсмени, на жаль, поки що йдуть без медалей. Лідерами за цим показником є господарі Олімпіади швейцарці, на рахунку яких вже 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Триватимуть зимові юнацькі Олімпійські ігри 2020 до 22 січня.