Лучники Харківщини впевнено перемогли на «Кубку Рубана»

Лучники Харківщини впевнено перемогли на «Кубку Рубана»
Фото

З 9 по 12 січня 2020 року в харківській ШВСМ відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана», на якому харківські спортсмени здобули 30 медалей, в тому числі 10 золотих. Участь в першому для лучників турнірі нового року приймали 120 спортсменів з Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької областей та Києва. Були розіграні медалі серед дорослих та кадетів і молоді в стрільбі з класичного лука, а також серед чоловіків та жінок у блочному. Крім того відбулися командні змагання.

Сам олімпійський чемпіон Віктор Рубан виступив в даному турнірі поза конкурсом в кваліфікаційному раунді. Зараз він готується до зимового чемпіонату України, який з 25 по 31 січня відбудеться у Харкові, та планує відібратися до збірної України, яка боротиметься за олімпійські ліцензії на кваліфікаційному турнірі.

За підсумками «Кубка Віктора Рубана-2020» спортсмени Харківської області завоювали 10 золотих, 11 срібних та 9 бронзових медалей. Крім того в стрільбі з класичного лука харківські лучники залишили за собою усі медалі.

Таке в змаганнях серед чоловіків перше місце посів Леонід Дікань, який у фіналі з рахунком 7:3 переміг Олександра Сердюка. Бронзовим призером став Артем Мелехов.

В змаганнях серед жінок «золото» здобула Ірина Третьякова. Вона у фіналі здолала 6:5 Катерину Дубровіну. Трете місце посіла Дар'я Павліченко.

Серед кадетів та молоді в чоловічих баталіях у фіналі з рахунком 7:1 перемогу над Сергієм Кривко святкував Микита Дюняшев. Бронзовим призером став  Олександр Жук.

Серед кадеток та молоді Олександра Аристова у фіналі з рахунком 6:0 розгромила Вероніку Здоровенко. Бронзову медаль, в свою чергу здобула Ірина Ярмак.

В командних змаганнях зі стрільби з класичного лука усі медалі також були за харківськими спортсменами.

Серед чоловіків перемогла команда «СДЮСШОР-1» (Мамонтов Валерій, ТкачАртем, Кравчук Микита). Друге місце посіла команда «СДЮСШОР-юніор» (Гуліч Олег, Гарамов Артур, Сергієнко Андрій), а третє – команда ШВСМ (Мелехов Артем, Ловчиков Дмитро, Дубік Олексій).

Серед жінок золоті медалі здобула команда «ШВСМ» (Дубровіна Катерина, Павліченко Дар'я та Гарамова Римма). Срібні – команда «Харківська область-1» (Третьякова Ірина, Альшаєва Тетяна та Нестерова Катерина). Бронзові – команда «Харківська область-2» (Бабкіна Катерина, Войтенко Анастасія та Ігнатенко Тетяна).

Серед кадетів та молоді перше місце посіла команда «СДЮСШОР-1» (Третяков Микита, Дюняшев Микита, Царегородцев Денис). Друге – ХДВУФК №1 (Кривко Сергій, Ярмак Дмитро та Гичка В`ячеслав). Третє – «СДЮСШОР 2»(Жук Олександр, Малаховецький Андрій та Решетняков Володимир).

Серед кадеток перемогла команда «Харківська область-1» (Здоровенко Вероніка, Постельняк Софія, Косяченко Кристина). Друге місце за командою ХДВУФК №1 (Аристова Олександра, Погорєлова Вероніка, Есман Маргарита). Третє – «СДЮСШОР-1» (Ярмак Ірина, Буданова Ярослава, СологубКристина).

В змаганнях зі стрільби з блочного лука на рахунку харків’ян 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медалі.

Серед чоловіків переміг харків’янин Вадим Головко. У фіналі він з рахунком 142:140 здолав також харківського лучника Віктора Галазюка. Третє місце посів киянин ОлександрАрхипський.

Серед жінок харків’янки також розподілили між собою перше та друге місце. У фіналі за рахунком 138:136 Діана Мурашко здолала Олену Гриншпун. Третє місце посіла киянка Ангеліна Кононенко.

В командних змагання з блочного лука перемогла «Київ-1», яка у фіналі здолала з рахунком 232:218 команду «Харків-2», до складу якої увійшли Микита Мильченко, Дмитро Шуть та Віра Охотська.

В свою чергу Олександр Соколов, Вадим Головкота Юрій Дорошенко з команди «Харків-1» посіли третє місце.