Дар’я Лопатецька дебютувала на «AustralianOpen»

Дар’я Лопатецька дебютувала на «AustralianOpen»16-річна харківська тенісистка вперше в своїй кар'єрі провела матчі турнірів серії «Великого шолома». В кваліфікаційному турнірі Відкритого чемпіонату Австралії Дар’я зіграла два матчі. В першому юна харківська тенісистка в двох сетах з рахунком 6:2, 6:2 розгромила більш досвідчену суперницю з Швейцарії КонніПеррен.

На жаль, пройти наступну суперницю американку КатеринМакнеллі з США, яка займає в світовому рейтингу WTA 116-е місце, Дар’я не змогла. Поступившись американці з рахунком 2:6, 3:6, вона вибула з подальшої боротьби.

Варто зазначити, що Лопатецька нещодавно відновилася після травми та серйозної операції, і відразу прийняла новий виклик - участь в «AustralianOpen». Харків'янка вперше у своїй спортивній кар'єрі виступила на дорослому рівні в турнірах «Великого шолома».

На сьогоднішній день Дар’я розташовується на 332 місці в рейтингу WTA. Не виключено, що завдяки виграному матчу, вона зможе піднятися на кілька ступенів вгору.

Тепер будемо чекати на початок основної сітки «AustralianOpen 2020», де боротьбу за трофей поведе ще одна харківська тенісистка, перша ракетка України Еліна Світоліна. В першому раунді її суперницею стане Кеті Балтер з Великобританії. Матч відбудеться 21 січня.