Харків’яни переможно виступили на чемпіонаті України з шашок
- Деталі
- Створено: П'ятниця, 07 лютого 2020, 12:56
- Перегляди: 311
![]() |
||
З 30 січня по 6 лютого 2020 року в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з шашок-100 серед молоді та юнаків, на якому збірна Харківської області завоювала 12 нагород, в тому числі 4 золоті. Участь в змаганнях приймали близька ста спортсменів з різних областей України, які розіграли медалі в класичній, швидкій та блискавичній грі в трьох вікових категоріях: молодь (1994 р.н. і молодші), кадети (2004 р.н. і молодші) та юні надії (2010 р.н. і молодші).
За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян 4 золоті, 5 срібних та 3 бронзові нагороди.
В змаганнях серед молоді В’ячеслав Новицький посів друге місце в класичні грі (8 очок), друге місце в блискавичній грі (10 очок) та третє в швидкій грі (7 очок).
Максим Дороган став срібним призером в швидкій грі (9 очок), а серед жінок-молодісрібну медаль в класичній грі здобула Анастасія Глушко (7 очок).
В змаганнях серед кадетів Дар’я Лобанова перемогла в класичній грі (14 очок) та посіла друге місце в блискавичній грі (10 очок).
В свою чергу Катерина Кунавкіна зайняла серед кадетів третє в класичній грі (9 очок).
В змаганнях серед юних надій блискучий результат показала харків’янка Василиса Куценко. Вона с максимальною кількістю очок (14 очок) виграла усі три види гри – класичну, швидку та блискавичну.
Також серед юних надій бронзову медаль в класичній грі здобула Анастасія Пічка (8 очок).
В командному заліку в класичній грі збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за спортсменами Дніпропетровської області, третє виборола команда Івано-Франківської області.
В швидкій грі за харків’янами також було перше місце. Друге посіли представники Івано-Франківська область, третє – Вінницької області.
В блискавичній грі Харківська область стала другоюв загальнокомандному заліку, поступившись суперникам з Дніпропетровської області. Третє зайняли спортсмени з Івано-Франківської області.


