Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед кадетів

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед кадетівЗ 19 лютого по 23 лютого 2020 року в місті Черкаси, відбувся чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2003-2005р.н. і мол. та 2006 р.н. і молодших. У змаганнях взяли участь спортсмени у категорії класичного луку з11областей України. Серед дівчат у категорії молодших кадетів 2006 року народження та молодше в особистому заліку, бронзу завоювала Ярмак Ірина, срібло отримала львів’янка золото дісталося спортсменці з Одеської області.

У командній першості серед кадетів 2003-2005 року народження,третє місце посіла команда «Харківська-1»(Дюнящев Микита, Жук Олександр, Ярмак Дмитро) поступившись другим місцем команді з Сумської та першим команді з Львівської області. Серед кадеток у даній категорії, бронзу також отримала команда «Харківська-1» (Аристова Олександра, Погорєлова Вероніка, Постельняк Софія), срібло у команди «Чернівецька-1», золото – «Львівська-1».

У командній першості серед дівчат категорії молодших кадетів 2006 року народження та молодше, срібло отримала команда «Харківська-1», бронзу отримала команда «Львівська-1», золото – «Черніецька-1».