Легкоатлети завершили зимовий сезон медалями чемпіонату України

Легкоатлети завершили зимовий сезон медалями чемпіонату УкраїниЗ 29 лютого по 2 березня у Києві відбувся заключний національний старт сезону з легкої атлетики в приміщенні – чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, на якому збірна Харківської області здобула п’ять медалей.

Участь в змаганнях приймали спортсмени до 16 років, які представляли ДЮСШ та СДЮШОР з 24 регіонів країни. За підсумками змагань на рахунку харківських атлетів були 1 золота,1 срібна та 3 бронзові нагороди.

Переможцем чемпіонату в двоборстві біг на 1500м з перешкодами + біг на 800м став Станіслав Дряпко. Він фінішував першим на обох дистанціях та заробив 1490 очок.

Срібним призером чемпіонату став Андрій Шимчук – в бігу на 400м + біг на 800м. В сумі він набрав 1069 очок. На дистанції 800м посів друге місце, а на 400м фінішував п’ятим.

В свою чергу бронзові нагороди вибороли: Софія Сластіна - 60м з бар’єрами + 400м (1370 очок), Діана Шаркова - 60м + потрійний стрибок (1665 очок) та Софія Подколзіна - 60м + штовхання ядра (1010очок).

В заліку серед ДЮСШ найкращий результат серед харківських команд показала КЗ КДЮСШ «ХТЗ», посів восьме місце. Перше було за КДЮСШ №1 з міста Бахмут Донецької області

Серед СДЮСШОР харківська КСДЮШОР «Динамо» посіла шосте місце. перемогу одержали легкоатлети СДЮСШОР Житомира

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла сьоме місце. Перше було за легкоатлетами Києва.