Юний харків’янин виграв три золоті медалі чемпіонату України з шахів

Юний харків’янин виграв три золоті медалі чемпіонату України з шахівЗ 17 лютого по 1 березня в Миколаєві відбувся чемпіонат України з шахівсеред юнаків та дівчат до 12 років, на якому харківські спортсмени завоювали чотири нагороди. Блискуче на чемпіонаті виступив Святослав Базакуца, який виграв в класичній, швидкій та блискавичній грі. В класичних шахах харків'янин в 11-ти турах набрав 8.5 очок на пів очка випередив свого найближчого суперника.

В швидкій грі відразу шість шахістів набрали по 7 очок, та за додатковими показниками Святослав Базакуца перевершив суперників та посів перше місце.

В блискавичній грі харків’янин став чемпіоном, набрав 7.5 очок. Найближчих суперників він випередив на пів очка.

В свою чергу харків’янка Поліна Басова стала срібним призером чемпіонату в блискавичній грі серед дівчат з результатом 7 очок. Перемогла Дарина Грига з Львівської області, на рахунку якої було 8 очок.

В класичній грі Поліна Басова посіла шосте місце, а в швидкій була п’ятою.