Юні борці Харківщини перемогли на домашньому чемпіонаті України

Юні борці Харківщини перемогли на домашньому чемпіонаті УкраїниЗ 12 по 14 березня 2020 року в Харкові відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів, на якому господарі килимів харківські спортсмени завоювали вісім нагород. Участь в змаганнях приймали борці 2000-202 років народження з 15 областей країни та Криму, а за підсумками чемпіонату на рахунку збірної харківської області були 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Давид Шадт завоював золоту медаль в ваговій категорії до 87кг. На шляху до фіналу він провів три поєдинки, а в боротьбі за «золото» здолав суперника з Запорізької області.

Владислав Коваленко став чемпіоном у ваговій категорії до 130кг. У фіналі харків’янин переміг суперника з Луганської області.

В цій же ваговій категорії бронзову медаль здобув Михайло Вишнивецький, перемігши у поєдинку за третє місце спортсмена з Рівненської області.

В свою чергу, Руслан Конєв став чемпіоном у ваговій категорії до 82 кг. На шляху до золотої медалі він здолав чотирьох суперників, в тому числі у фіналі іншого харківського борця Іллю Борисова, який таким чином, став срібним призером.

Євгеній Карнаух став срібним призером у вазі до 72 кг. На шляху до медалі він успішно провів три поєдинки, але у фіналі поступився Владиславу Кравченко з Рівненської області.

В цій же ваговій категорії бронзову медаль завоював Руслан Абдієв. В півфіналі він поступився майбутньому чемпіону, а у схватці за третє місце переміг борця з Київської області.

Ще одну бронзову нагороду завоював Ярослав Кулинич (вагова категорія до 67кг). В бронзовому фіналі він переміг суперника з Дніпра.

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. На другому були борці Київської області, а на третьому – Запорізької.