Олімпійські та Паралімпійські ігри-2020 відбудуться наступного року

Олімпійські та Паралімпійські ігри-2020 відбудуться наступного рокуМіжнародний Олімпійський комітет та уряд Японії, враховуючи епідеміологічне становище у світі, пов’язане з розповсюдженням коронавірусу прийняв рішення перенести Олімпіаду-2020.

Згідно інформації, наданою Всесвітньою організацією охорони здоров’я, президент МОК Тамас Бах та Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе прийшли до висновку, що задля збереження здоров'я спортсменів, всіх учасників Олімпійських ігор та міжнародної спільноти Ігри XXXII Олімпіади в Токіо повинні бути перенесені на наступний рік. При цьому вони відбудуться не пізніше літа 2021 року.

Рішення про перенесення Паралімпіади на наступний рік також прийняв і Міжнародний Паралімпійський комітет.

При цьому було вирішено, що обидва заходи збережуть свої назви Олімпійські та Паралімпійські ігри Токіо-2020.

Варто зазначити, що приймаюча сторона – місто Токіо, вже отримало олімпійський вогонь. Він залишиться в Японії до початку Ігор, та буде своєрідним світлом в кінці тунелю, в якому світ знаходиться в даний час.

«Перенесення Ігор – це можливість зберегти здоров'я всіх учасників, можливість всім атлетам підготуватися до найважливіших змагань в житті, вийти на пік своєї форми, можливість налаштуватися на перемогу. Перемогу як особисту, так і всього людства в складній боротьбі.Олімпійський вогонь вже запалено в Древній Олімпії і протягом усього часу він буде знаходитись у Токіо. Сьогодні це символ віри і надії всього людства, і запалення вогню на відкритті Олімпійських Ігор означатиме, що на планеті знову панує мир і спокій», - зазначив президент НОК України Сергій Бубка.