Харків прийняв перше спортивне змагання після послаблення карантину

З 3 по 6 червня 2020 року на базі СДЮСШОР «Комунар» відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Харківського міського голови», участь в яких прийняли спортсмени з чотирьох регіонів України.

Окрім господарів турніру боротьбу за медалі вели гості з Києва, а також Сумської та Дніпропетровської областей. Змагання пройшли з дотриманням усіх санітарних норм та рекомендацій щодо протидії поширення коронавірусу. Змагалися спортсмени в стрільбі з класичного та блочного лука серед чоловіків та жінок, а за їх підсумками лучники Харківської області вибороли 2 золоті, 5 срібних та 4 бронзові нагороди.

В стрільбі з класичного лука в особистих змаганнях серед жінок харків’янки посіли усі призові місця. Переможницею турніру стала Дар’я Павліченко, яка у фіналі з рахунком 6:0 перемогла Катерину Мазорчук. Бронзовою призеркою стала Катерина Дубровіна.

Серед чоловіків харків’янин Віктор Рубан посів друге місце, поступившись у фіналі 5:6 супернику з Сумської області Микиті Шишкіну. Третє місце зайняв харківський лучник Володимир Каменський.

Також в стрільбі з класичного лука були розіграні медалі в змаганнях серед змішаних команд. Усі призові місця дісталися харків’янам. Переможцями стали Артем Мелехов та Валерія Оніщук, які у фіналі з рахунком 5:1 здолали Олександра Грекулова та Ірину Третьякову. Бронзову медаль завоювали Володимир Каменський і Катерина Дубровіна.

В стрільбі з блочного лука медалі були розіграні тільки в особистих змаганнях, та, на жаль, нагороди найвищої проби харківським лучникам здобути не вдалося. Серед чоловіків перемогу святкував киянин Дмитро Львовський. Харків’янин Олександр Соколов, поступившись супернику у фіналі з рахунком 134:135, посів друге місце. Бронзовим призером став киянин Ярослав Паращенко.

В жіночому блочному луці перемогла киянка Ксенія Шкляр, яка у фіналі з рахунком 139:120 здолала харківську лучницю Віру Охотську. Бронзовумедаль здобула харків’янка Діана Мурашко.