«Металіст 1925» переміг в першому матчі року

24 червня на харківському стадіоні «Металіст» відбувся матч 20 туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі, в якому господарі поля приймали запорізький «Металург». Чемпіонат в Першій лізі відновився після тривалої паузу через пандемію коронавірусу та карантин. Для харківського клубу це був взагалі перший матч в цьому році. Поєдинок відбувся без глядачів, але вболівальники могли слідкувати за грою на офіційному YouTube-каналі футбольного клубу «Металіст 1925».

На радість харків’янам, матч завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму, вже на доданій хвилині, рахунок відкрив Сергій Романов, а на 53-ій хвилині його подвоїв Ярослав Ямполь.

Таким чином, зараз на рахунку «Металіст 1925» 38 очок, та поки що третє місце в турнірній таблиці. В лідерах «Інгулець» - 40 очок.

Наступний матч «жовто-сині» проведуть 29 червня на виїзді проти клубу «Черкащина».